دی او | درباره ما
17147
rtl,page-template-default,page,page-id-17147,extensive-vc-1.7.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-content-sidebar-responsive,transparent_content,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive,evc-predefined-style

درباره ما

شرکت مبلمان دی اٌ ارائه دهنده انواع مبلمان کلاسیک، استیل، راحتی، سرویس خواب، ویترین، آینه و بوفه و … می باشد. تمامی محصولات با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت خدمت مشتریان عزیز عرضه می شود.

شرکت مبلمان دی اٌ این امکان و به مشتریان خود میدهد که تمامی مراحل ساخت محصول را میتوانند در کارخانه مشاهده کنند.

ما مجموعه ای متناسب از طرح و رنگ که تداعی گر احساس آرامش و زیبایی است را گرد آورده ایم تا با توکل به بخشنده مصلحت اندیش و اتکا به نیروهای متخصص و متعهد ثمره ای حاصل از تلاقی زیبایی و کیفیت را برای شما نیک اندیشان به ارمغان بیاوریم.

اهدافدی اٌ :
دی اٌ با رویکرد کارآفرینی و توسعه پس از حضوری موفقیت آمیز در عرصه فروش قصد دارد تا در آینده ای بسیار نزدیک با گسترش فضای تولیدی سهم بیشتری در زمینه ی اشتغال زایی و صنعت کشور را به خود اختصاص دهد . برآنیم تا با رشد و توسعه همه جانبه و با بهبود روز افزون کیفیت محصولات در خدمت رسانی به شما عزیزان گامی بلند برداریم، چرا که بر این باوریم خریداران محترم شایسته بهترین ها می باشند.